Cvičení s činkami: Jak si vybrat činky na posilování

Cvičení s činkami: Jak si vybrat činky na posilování
Ohodnoťte, prosím, děkujeme 🙂

Činky na posilování vám dopomohou k pěkným svalům, ovšem hlavní věc je vědět, jak provádět cvičení s činkami, aniž byste si ublížili! Před začátkem tréninkového procesu, důkladně zvažte hmotnost činek, aby vám sloužily dlouho a dobře. Existuje mnoho druhů.

Lehké činky jednoručky – vhodné pro ženy, které jsou zapojené do pilates, aerobic a dalších typů fitness, zahrnuje práci s malou extra váhou. Jde o dutou trubku s pískem nebo jinými materiály.

Skládací činky – jednodílná činka vyrobena z různých materiálů. Mezi nejoblíbenější druhy jsou beton, měkká pryž, plastová potažená ocel a litina.

Beton v kaučuku – sada se skládá z 8 kusů závaží v celkové váze 30kg. Závaží jsou potahované několika vrstvami umělé hmoty, čímž při dopadu zabraňují ničení podlahy.

Železo, plasty – nejdražší a pohodlné, díky malé velikosti.

Nakládací činky –  je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli. Hřídel činky je na obou koncích opatřena závity pro zajištění závaží bezpečnostními objímkami.

Činky jednoručky – cvičení

Jednoduché cvičení nabízejí činky jednoručky​, s jejichž pomocí můžete provádět oblíbené úklony. Jde o jednoduché cvičení.  Rovně se postavte a do jedné ruky uchopte jednoručku. Druhou ruku umístěte za hlavu, na temeno hlavy. Trup ohněte do opačné strany, ve které držíte jednoručku. Pokud jste chytili jednoručku do levé ruky, ohněte trupem do pravé strany a obráceně.  V uvedené pozici setrvejte maximálně 5 sekund, poté se vraťte do původního postoje. Při tomto cvičení není potřeba vyměňovat umístění jednoruček. Provádíme 10 opakování s uchopením jednoruční na jedné ruce a 10 opakování s uchopením jednoruční na druhé ruce.

Činky na posilování za prima ceny na T-zbozi.cz

A kde si můžete činky jednoručky, obouruční nebo závaží na činky objednat? Spousta zákazníků si oblíbila internetový obchod t-zbozi.cz, kde je velký výběr zboží za rozumné ceny a ve vysoké kvalitě. Všechny produkty jsou vyrobené podle platných evropských norem a standardů. Do dvou dnů máte svou objednávku doma!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *