• Nabídka

  Nejširší nabídka nábytku pro váš lepší domov

 • Příjemné ceny

  Ceny, které si může dovolit každý

 • Doprava zdarma

  Doprava zdarma kamkoliv v ČR při nákupu nad 5000,-

 • Výnosy a montáže

  Nabízíme i výnosy a montáže = nábytek bez starostí

 • Nákup na splátky

T-nabytek.cz funguje již více, než 8 let. Za tu dobu jste u nás objednali více, než 10 tis. objednávek. Nabídka se pro vás neustále rozšiřuje. Specializujeme se na šatní skříně do ložnice, obývací stěny, postele, vše do obývacího pokoje a do ložnice. Spíše by bylo jednodušší vypsat, který nábytek nenabízíme, než ten v nabídce. Na t-nabytek.cz najdete cca 13 000 položek nábytku, bytových doplňků, vybavení na zahradu, vybavení domácnosti od domácích potřeb až po samolepící tapety. Nabídka je opravdu široká. V roce 2015 jsme pro vás doplnili praktický filtr a tak si snadno vytřídíte nábytek dle barvy, materiálu nebo dekoru, například u komod nebo polic dokonce i dle rozměru.

Co můžete od nás čekat při objednávce nábytku?

Naše operátorky odpovědí na jakýkoliv dotaz během několika hodin. Samozřejmostí je možnost odstoupit od objednávky do 14 dnů. Garantujeme, že v naší nabídce je pouze kvalitní zboží – nábytek, který vykazuje reklamaci více, než 1% je okamžitě stažen z prodeje. Dále čekejte pouze dobrou komunikaci a slušné chování, dopravu zdarma při nákupu nad 5 tis. Kč, při oprávněné reklamaci neplatíte dopravu a další výhody.

Budeme rádi, když své potřeby ohledně nábytku budete řešit na T-nabytek.cz 🙂

2 replies
 1. Paní
  Paní says:

  uvažuji o nákupu větší šatní skříně s posuvnými dveřmi od Vaší firmy (včetně výnosu a montáže) a jen jsem se chtěla zeptat, zda je možné si ke skříni u Vás dokoupit tzv. „tichý doraz“ (tlumič s dotahem)“ na vybranou skříň. Jedná se o kování, které lze namontovat i na již stojící skříň a všimla jsem si, že se skříně běžně (standardně) s tímto dorazem neprodávají, ale je nutné je objednávat zvlášť. Viděla jsem to už v několika obchodech s nábytkem jako tzv. doplněk. Máte ve svém programu tyto „dorazy“ také a je možné je hned obj ednat společně se skříní?

  Předem Vám děkuji za odpověď a přeji hezký den

  Odpovědět

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *